SaferSwimmer bojka do pływania TRIATHLON

  • Producent: AKCESORIA TRIATHLON
  • Kategoria: Triathlon » Akcesoria
  • Dostępność: Brak
  • 169,00 zł
  • szt.
  • Zagiel_oblicz_rate
Zadaj pytanie

Dane podstawowe:

SaferSwimmer dmuchana bojka do pływania na wodach otwartych.

Bojka SaferSwimmer™ jest specjalnie zaprojektowana by zapewnić bezpieczeństwo podczas pływania na wodach otwartych spełniając 3 ważne funkcje, nie ujmując nic na komforcie i efektywności pływania:

1) Bojka czyni Cię widocznym dla ludzi z brzegu, ratowników, użytkowników łódek czy innych pływających środków transportu dzięki odblaskowej, pomarańczowej barwie.

2) Dzięki swej wyporności doskonale niesie pomoc w przypadku braku sił, kurczy czy kontuzji.

3) Nowatorska konstrukcja pozwala na przechowanie drobnych przedmiotów wewnątrz bojki zabezpieczając je przed wodą. Z bojką SaferSwimmer™ klucze do samochodu, dokumenty, drobne pieniądze zawsze będziesz miał przy sobie! Bojka z pewnością pomieści również klapki i ubranie, zatem koniec z zostawianiem ich na brzegu!

Wymiar bojki przed napełnieniem 62cmx31cm


Opis produktu:

Bojka SaferSwimmer™ to zupełna nowość na Polskim rynku! W odróżnieniu od popularnych plastikowych "pamelek" jest dmuchana, czyniąc ją łatwą w transporcie i przechowywaniu. Z powodzeniem można ją zwinąć do rozmiaru butelki 1l i włożyć do plecaka czy worka biegowego.

Bojka pewnie utrzymuje dorosłą osobę o wadze do 90kg na powierzchni wody. W zestawie załączona szarfa do zamocowania do pasa.

SaferSwimmer™ w odróżnieniu od innych bojek posiada krótki pas sprawiając że długi sznur nie plącze się między nogami, jak również ułatwiając jej złapanie w razie konieczności.

SaferSwimmer™ znalazł swe uznanie wśród triathlonistów i pływaków na całym świecie. Teraz i ty możesz czuć się bezpiecznie gdziekolwiek pływasz

!