tabele dobór obuwia


Sklep sportowy Olimpius.PL

Dom Handlowy "SEKA" poziom (-1)

Aleja N.M.P. 12D,

42-200 Częstochowa

tel/fax: +48 34 3654344

e-mail: sklep@olimpius.pl
       
GG: 23233089

Pon-Pt:  1000-1800
Sobota: 1000-1400

  • SaferSwimmer bojka do pływania TRIATHLON

  • Producent:AKCESORIA TRIATHLON
  • Kategoria:Triathlon » Akcesoria
  • Dostępność: Jest

Cena: 169,00 zł
szt.


Poleć produkt
SaferSwimmer dmuchana bojka do pływania na wodach otwartych.

Bojka SaferSwimmer™ jest specjalnie zaprojektowana by zapewnić bezpieczeństwo podczas pływania na wodach otwartych spełniając 3 ważne funkcje, nie ujmując nic na komforcie i efektywności pływania:

1) Bojka czyni Cię widocznym dla ludzi z brzegu, ratowników, użytkowników łódek czy innych pływających środków transportu dzięki odblaskowej, pomarańczowej barwie.

2) Dzięki swej wyporności doskonale niesie pomoc w przypadku braku sił, kurczy czy kontuzji.

3) Nowatorska konstrukcja pozwala na przechowanie drobnych przedmiotów wewnątrz bojki zabezpieczając je przed wodą. Z bojką SaferSwimmer™ klucze do samochodu, dokumenty, drobne pieniądze zawsze będziesz miał przy sobie! Bojka z pewnością pomieści również klapki i ubranie, zatem koniec z zostawianiem ich na brzegu!

Wymiar bojki przed napełnieniem 62cmx31cm

Bojka SaferSwimmer™ to zupełna nowość na Polskim rynku! W odróżnieniu od popularnych plastikowych "pamelek" jest dmuchana, czyniąc ją łatwą w transporcie i przechowywaniu. Z powodzeniem można ją zwinąć do rozmiaru butelki 1l i włożyć do plecaka czy worka biegowego.

Bojka pewnie utrzymuje dorosłą osobę o wadze do 90kg na powierzchni wody. W zestawie załączona szarfa do zamocowania do pasa.

SaferSwimmer™ w odróżnieniu od innych bojek posiada krótki pas sprawiając że długi sznur nie plącze się między nogami, jak również ułatwiając jej złapanie w razie konieczności.

SaferSwimmer™ znalazł swe uznanie wśród triathlonistów i pływaków na całym świecie. Teraz i ty możesz czuć się bezpiecznie gdziekolwiek pływasz

!


Oprogramowanie
Projekt: Optikom-Bis.pl